Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

III Liga Mężczyzn

Liga młodziczek

Sponsorzy

pizzeria pinokio

RWiK

Uzdrowisko Połczyn

Dom Wczasów Dziecięcych
mentor

Cukiernia Wilk

PUH Nitras

Marta

 

 

W dniach 18-19 października 2014 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej 
w Połczynie-Zdroju odbył się 
VI Ogólnopolski Turniej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt 
o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju. 

 Jest to jeden z największych turniejów w Polsce w tej kategorii wiekowej! 

 

Organizatorami byli: Gmina Połczyn-Zdrój oraz MKS Mieszko Połczyn-Zdrój. 

Turniej rozgrywany był w trzech kategoriach wiekowych 
na trzech obiektach (Hala Widowiskowo-Sportowa 
i mała sala przy Publicznym Gimnazjum 

oraz sala przy Publicznej Szkole Podstawowej nr. 1):


„Single” rocznik 2004 i młodsze (klasy IV)

„Trójki” rocznik 2003 (klasy V)

„Czwórki” rocznik 2002 (klasy VI)

Łącznie z trenerami udział wzięło ponad 340 osób.

 

Zespoły uczestniczące:

Chemik Police, Energetyk Poznań, Jasieniak Gdańsk, MKS Mieszko Połczyn-Zdrój, 
Nowa Rega Trzebiatów, Osiemnastka Szczecin, Ósemka Słupsk, Piątka Stargard, 
SP Kosieczyn, SP 18 Koszalin, Starogard Gdański, UKS Dwójka Milicz, 
UKS Iras Czaplinek, UKS Kasztanek SP 39 Szczecin, UKS Olimpijczyk Drawsko Pom.,
UKS Orliki Szczecin, 
UKS Pogodno SP 48 Szczecin, UKS Sportowiec Borowo,
UKS Śmigiel, 
UKS Volley Wałcz, Virtus CC Szlichtyngowa

 

 

 Wyniki rozgrywek finałowych „Single” 

 

I miejsce: Jasieniak Gdańsk III
II miejsce: Starogard Gdański III 
III miejsce: SP Kosieczyn I
IV miejsce: Starogard Gdański I
V miejsce: Nowa Rega Trzebiatów I
VI miejsce: Jasieniak Gdańsk I
VII miejsce: Piątka Stargard III
VIII miejsce:
 Virtus CC Szlichtyngowa I

IX miejsce: Starogard Gdański IV
X miejsce: Jasieniak Gdańsk II 
XI miejsce: Virtus CC Szlichtyngowa II
XII miejsce: SP 18 Koszalin II
XIII miejsce: SP 18 Koszalin IV
XIV miejsce: Nowa Rega Trzebiatów II
XV miejsce: UKS Orliki Szczecin III
XVI miejsce: UKS Pogodno SP 48 Szczecin II
XVII miejsce: UKS Iras Czaplinek I 
XVIII miejsce: Starogard Gdański I
XIX miejsce: Virtus CC Szlichtyngowa IV
XX miejsce: UKS Dwójka Milicz II
XXI miejsce: Ósemka Słupsk VI  
XXII miejsce: UKS Kasztanek SP 39 Szczecin II
XXIII miejsce: UKS Dwójka Milicz III
XXIV miejsce: Piątka Stargard I

 

 

Wyniki rozgrywek finałowych „Trójki”

 

I miejsce: Energetyk Poznań I
II miejsce: SP Kosieczyn I
III miejsce: UKS Dwójka Milicz
IV miejsce: Jasieniak Gdańsk I
V miejsce: UKS Orliki Szczecin
VI miejsce: UKS Volley Wałcz I
VII miejsce: Jasieniak Gdańsk III
VIII miejsce: UKS Volley Wałcz I
IX miejsce: Virtus CC Szlichtyngowa  
X miejsce: Piątka Stargard III 
XI miejsce: Starogard Gdański II 
XII miejsce: UKS Orliki Szczecin I
XIII miejsce: UKS Pogodno SP 48 Szczecin I
XIV miejsce: MKS Mieszko Połczyn-Zdrój 
XV miejsce: Chemik Police I
XVI miejsce: Energetyk Poznań II
XVII miejsce: Jasieniak Gdańsk II
XVIII miejsce: Osiemnastka Szczecin 
XIX miejsce: SP 18 Koszalin
XX miejsce: UKS Pogodno SP 48 Szczecin II
XXI miejsce: Starogard Gdański I  
XXII miejsce: Chemik Police II
XXIII miejsce: UKS Kasztanek SP 39 Szczecin I
XXIV miejsce: Energetyk Poznań III 
XXV miejsce: Piątka Stargard I
XXVI miejsce: Energetyk Poznań IV
XXVII miejsce: SP Kosieczyn II
XXVIII miejsce: Nowa Rega Trzebiatów I
XXIX miejsce: Energetyk Poznań V
XXX miejsce: Piątka Stargard II
XXXI miejsce: UKS Kasztanek SP 39 Szczecin II
XXXII miejsce: Nowa Rega Trzebiatów II

 

 

Wyniki rozgrywek finałowych „Czwórki”

I miejsce: UKS Pogodno SP 48 Szczecin I 
II miejsce: SP Kosieczyn
III miejsce: UKS Iras Czaplinek
IV miejsce: UKS Śmigiel 
V miejsce: Jasieniak Gdańsk
VI miejsce: Energetyk Poznań I 
VII miejsce: Virtus CC Szlichtyngowa 
VIII miejsce: MKS Mieszko Połczyn-Zdrój II
IX miejsce: UKS Orliki Szczecin
X miejsce: SP 18 Koszalin II 
XI miejsce: UKS Sportowiec Borowo 
XII miejsce: Ósemka Słupsk II
XIII miejsce: UKS Volley Wałcz
XIV miejsce: Ósemka Słupsk I
XV miejsce: SP 18 Koszalin I  
XVI miejsce: UKS Olimpijczyk Drawsko Pom.
XVII miejsce: Energetyk Poznań II 
XVIII miejsce: UKS Kasztanek SP 39 Szczecin 
XIX miejsce: Osiemnastka Szczecin
XX miejsce: UKS Pogodno SP 48 Szczecin II
XXI miejsce: MKS Mieszko Połczyn-Zdrój I
XXII miejsce: Energetyk Poznań III
XXIII miejsce: Chemik Police


Na zakończenie turnieju odbyło się wręczenie dyplomów, pucharów oraz nagród rzeczowych dla najlepszej szóstki zawodów  
oraz medali dla najlepszych trzech zespołów z każdej grupy wiekowej.


Nagrody wręczali: 
Zastępca Burmistrza Połczyna-Zdroju Mirosław Pierz, Wicestarosta Roman Kozubek, Prezes MKS Mieszko Kazimierz Kławsiuć 
oraz główny organizator imprezy Wojciech Halec.


Główni organizatorzy imprezy dziękują za pomoc w organizacji turnieju 
Gminie Połczyn-Zdrój, Starostwu Powiatowemu w Świdwinie, Dyrektorom Szkół za udostępnienie sal 
oraz sponsorom: PSB Szczesny Materiały Budowlane, Bank Spółdzielczy w Połczynie-Zdroju, Browar Połczyn-Zdrój,
Cukiernia Paweł Wilk, Mentor, Uzdrowisko Połczyn, Dom Wczasów Dziecięcych. 
  


Kolejna, już VII edycja Turnieju Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt odbędzie się za rok w połczyńskiej Hali Widowiskowo-Sportowej.  

 

 

III Liga Mężczyzn

 

L.p Zespół  m p
1. SGS 10 20
2. Wiking 10 19
3. Czarna Perła 10 18
4. MKS MIESZKO 10 18
5. SMS II 10 15
6. Nowa Rega  10 0

 

 

 

 

IX kolejka 17.03.2018

 

 Czarna Perła Miastko - SMS II Police 3:2

 

Nowa Rega Trzebiatów - SGS Goleniów 0:3

 

Wiking Rymań - MKS MIESZKO 3:0

 

 

X kolejka 07.04.2018

 

SMS Police - Wiking Rymań 3:0

 

MKS Mieszko - Nowa Rega Trzebiatów 3:0

 

SGS Goleniów - Czarna Perła Miastko 0:3