Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

III Liga Mężczyzn

Liga młodziczek

Sponsorzy

pizzeria pinokio

RWiK

Uzdrowisko Połczyn

Dom Wczasów Dziecięcych
mentor

Cukiernia Wilk

PUH Nitras

Marta

 

 

W dniach 13-15.03.2015r. w Hali Widowiskowo-Sportowej 
w Połczynie-Zdroju odbył się 
V Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt
o Puchar Burmistrza Połczyna-Zdroju.

 W trzydniowym maratonie siatkarskim uczestniczyło 15 zespołów:

1. UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN
2. AKADEMIA POMORSKA CZARNI SŁUPSK I
3. AKADEMIA POMORSKA CZARNI SŁUPSK II
4. AKADEMIA POMORSKA CZARNI SŁUPSK III
5. MKS GRYF SZCZECINEK
6. S.O.S. GIMNAZJUM NR 9 KOSZALIN I
7. S.O.S. GIMNAZJUM NR 9 KOSZALIN II
8. MMKS MARATON ŚWINOUJŚCIE
9. UKS POMORZANIE SZCZECIN I
10. UKS POMORZANIE SZCZECIN II
11. KS ENERGETYK POZNAŃ
12. UKS MORENA MIASTKO
13. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZEG
14. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ I
15. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ II

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” w trzech grupach
po pięć zespołów w rundzie zasadniczej i „każdy z każdym „
w trzech grupach po pięć zespołów
w rundzie finałowej o miejsca I-V, VI-X i XI-XV.

Wyniki uzyskane w rundzie finałowej

 Miejsca I – V

Słupsk I - Kołobrzeg 2:0
Poznań - Miastko 2:0
Pomorzanie I - Kołobrzeg 1:2
Słupsk I - Poznań 2:1
Pomorzanie I - Miastko 2:0
Kołobrzeg - Poznań 0:2
Pomorzanie I - Poznań 0:2
Miastko - Słupsk I 0:2
Pomorzanie I - Słupsk I 0:2
Miastko - Kołobrzeg 0:2 



Tabela Miejsca I – V

1. Słupsk I 8 8:1
2. Poznań 7 7:2
3. Kołobrzeg 6 4:5
4. Pomorzanie I 5 3:6
5. Miastko 4 0:8


Miejsca VI - X


Osiemnastka - Słupsk II 2:0
MKS Mieszko II - Koszalin I 0:2
Pomorzanie II - Słupsk II 2:1
Osiemnastka - MKS Mieszko I 2:0
Pomorzanie II - Koszalin I 0:2
Słupsk II - MKS Mieszko II 2:0
Pomorzanie II - MKS Mieszko II 2:0
Koszalin I - Osiemnastka 1:2
Pomorzanie II - Osiemnastka 1:2
Koszalin I - Słupsk II 2:0


Tabela Miejsca VI – X


6. Osiemnastka 8 8:2
7. Koszalin I 7 7:2
8. Pomorzanie II 6 5:5
9. Słupsk II 5 3:6
10. MKS Mieszko II 4 0:8

 

Miejsca XI - XV

Szczecinek - Koszalin II 1:2
MKS Mieszko I - Słupsk III 2:0
Świnoujście - Koszalin II 2:1
Szczecinek - MKS Mieszko I 1:2
Świnoujście - Słupsk III 2:0
Koszalin II - MKS Mieszko I 0:2
Świnoujście - MKS Mieszko I 2:0
Słupsk III - Szczecinek 0:2
Świnoujście - Szczecinek 2:0
Słupsk III - Koszalin II 0:2


Tabela Miejsca XI - XV


11. Świnoujście 8 8:1
12. MKS Mieszko I 7 6:3
13. Koszalin II 6 5:5
14. Szczecinek 5 4:6
15. Słupsk III 4 0:8

 

Puchar za I miejsce i złote medale zdobyła drużyna Akademia Pomorska Czarni Słupsk I, srebrny medal KS Energetyk Poznań,
brązowe medale UKS OPP Powiat Kołobrzeg.

 

Pozostałe drużyny również otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy,
które wręczali 
Zastępca Burmistrza Połczyna-Zdroju Mirosław Pierz, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Podpora 
oraz główny organizator turnieju trener Wojciech Halec.
 

Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Klaudię Torym z zespołu Akademia Pomorska Czarni Słupsk I.

W każdej drużynie wyróżniona została najlepsza zawodniczka, która otrzymała nagrodę rzeczową.

UKS Osiemnastka Szczecin - Weronika Pożarycka
Akademia Pomorska Czarni Słupsk I -
Maria Majewska
Akademia Pomorska Czarni Słupsk II -
Anna Staszkiewicz
Akademia Pomorska Czarni Słupsk III -
Julia Michońska
MKS Gryf Szczecinek -
Zuzanna Kadej
S.O.S Gimnazjum nr. 9 Koszalin I -
Katarzyna Orłowska
S.O.S Gimnazjum nr. 9 Koszalin II -
Nikola Bielecka
MMKS Maraton Świnoujście -
Marta Janiszewska
UKS Pomorzanie Szczecin I -
Paulina Sacewicz
UKS Pomorzanie Szczecin II -
Julia Szymeczko
KS Energetyk Poznań -
Marta Solarczyk
UKS Morena Miastko -
Martyna Żurawik
UKS OPP Powiat Kołobrzeg -
Monika Trzcińska
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój I -
Martyna Koniec
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój II -
Magda Jankowska

 Na koniec uroczystości Mirosław Pierz podziękował trenerom
i zawodniczkom za przybycie
 i uczestnictwo w turnieju zapraszając
jednocześnie na kolejny turniej w przyszłym roku.

Organizatorami turnieju byli: 
Gmina Połczyn-Zdrój
Starostwo Powiatowe w Świdwinie
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój

III Liga Mężczyzn

 

L.p Zespół  m p
1. MKS MIESZKO 5 12
2. Wiking Rymań 4 9
3. SGS Goleniów 5 9
4. SMS II Police 4 5
5. Czarna Perła Miastko 4 1
6. Nowa Rega Trzebiatów 2 0

 

 

IV kolejka 02.12.2017


SMS II Police - Czarna Perła Miastko 3:0

SGS Goleniów - Nowa Rega Trzebiatów 3:1

MKS MIESZKO - Wiking Rymań 3:2

 

 

V kolejka 16.12.2017

 

 

Wiking Rymań - SMS II Police 3:0

 

Nowa Rega Trzebiatów - MKS MIESZKO 0:3

 

Czarna Perła Miastko - SGS Goleniów 1:3