Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

III Liga Mężczyzn

Liga młodziczek

Sponsorzy

pizzeria pinokio

RWiK

Uzdrowisko Połczyn

Dom Wczasów Dziecięcych
mentor

Cukiernia Wilk

PUH Nitras

Marta

 

 

W dniach 21.03.-23.03. 2014r. w Hali Widowiskowo-Sportowej
w Połczynie-Zdroju odbył się
IV Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt.

 


W trzydniowym maratonie siatkarskim uczestniczyło 15 zespołów:


1. UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN I
2. UKS OSIEMNASTKA SZCZECIN II
3. AKADEMIA POMORSKA CZARNI SŁUPSK I
4. AKADEMIA POMORSKA CZARNI SŁUPSK II
5. UCZNIOWSKI KLUB SIATKAREK ŚMIGIEL
6. S.O.S. GIMNAZJUM NR 9 KOSZALIN
7. MLKS VOLLEY GUBIN
8. UKS POMORZANIE SZCZECIN
9. UKS OLIMPIJCZYK DRAWSKO POMORSKIE
10. MLKS SPARTA ZŁOTÓW
11. UKS LIBERO WAŁCZ
12. PSPS CHEMIK POLICE
13. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI I
14. UKS OPP POWIAT KOŁOBRZESKI II
15. MKS MIESZKO POŁCZYN-ZDRÓJ

 

 

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym” w trzech grupach w rundzie zasadniczej
i „każdy z każdym „ w trzech grupach w rundzie finałowej o miejsca I-V,VI-X i XI-XV.

 
W sumie po 22 godzinach rozgrywek i rozegraniu 60 spotkań uzyskano następujące wyniki:

 
Runda zasadnicza:


Grupa A

Osiemnastka I - Pomorzanie 2:0
OPP Kołobrzeg II - Śmigiel 0:2
Słupsk I - Osiemnastka I 2:0
Pomorzanie - Śmigiel 0:2
OPP Kołobrzeg II - Słupsk I 0:2
Osiemnastka I - OPP Kołobrzeg II 2:1
Słupsk I - Pomorzanie 2:0
Śmigiel - Osiemnastka I 2:1
Pomorzanie - OPP Kołobrzeg II 0:2
Śmigiel - Słupsk I 2:0


Tabela Grupa A

1. Śmigiel 8 8:1

2. Słupsk I 6 6:2
3. Osiemnastka I 4 5:5
4. OPP Kołobrzeg II 2 3:6
5. Pomorzanie 0 0:6


Grupa B


Drawsko Pom. - Wałcz 0:2

Police - Koszalin 2:0
Słupsk II - Drawsko Pom. 0:2
Koszalin - Wałcz 0:2
Słupsk II - Police 0:2
Drawsko Pom. - Koszalin 2:0
Wałcz - Słupsk II 2:0
Police - Drawsko Pom. 1:2
Koszalin - Słupsk II 2:0
Wałcz - Police 1:2

Tabela Grupa B

1. Wałcz 6 7:2

2. Police 6 7:3
3. Drawsko Pom. 6 6:3
4. Koszalin 2 2:6
5. Słupsk II 0 0:8


Grupa C


MKS Mieszko - Osiemnastka II 2:0
OPP Kołobrzeg I - Gubin 0:2
Złotów - MKS Mieszko 0:2
Gubin - Osiemnastka II 2:0
Złotów - OPP Kołobrzeg I 2:0
MKS Mieszko - Gubin 2:0
Osiemnastka II - Złotów 0:2
OPP Kołobrzeg - MKS Mieszko 1:2
Gubin - Złotów 0:2
Osiemnastka II - OPP Kołobrzeg 0:2


Tabela Grupa C


1. MKS Mieszko 8 8:1

2. Złotów 6 6:2
3. Gubin 4 4:4
4. OPP Kołobrzeg I 2 3:6
5. Osiemnastka II 0 0:8


Runda finałowa:

Miejsca I – V

Słupsk I - Śmigiel 0:2
Wałcz - MKS Mieszko 2:1
Police - Słupsk I 2:0
MKS Mieszko - Śmigiel 2:0
Police - Wałcz 2:0
Słupsk I - MKS Mieszko 1:2
Śmigiel - Police 1:2
Wałcz - Słupsk I 2:0
MKS Mieszko - Police 0:2
Śmigiel - Wałcz 1:2



Tabela Miejsca I – V

1. Police 8 8:1

2. Wałcz 6 6:4
3. MKS Mieszko 4 5:5
4. Śmigiel 2 4:6
5. Słupsk I 0 1:8


Miejsca VI - X


OPP Kołobrzeg II - Złotów 1:2
Osiemnastka I - Drawsko Pom. 2:0
Gubin - OPP Kołobrzeg II 1:2
Drawsko Pom. - Złotów 1:2
Gubin - Osiemnastka I 0:2
OPP Kołobrzeg II - Drawsko Pom. 0:2
Złotów - Gubin 2:0
Osiemnastka I - OPP Kołobrzeg II 2:1
Drawsko Pom. - Gubin 2:0
Złotów - Osiemnastka I 2:0


Tabela Miejsca VI – X


6. Złotów 8 8:2
7. Osiemnastka I 6 6:3
8. Drawsko Pom. 4 5:4
9. OPP Kołobrzeg II 2 4:7
10. Gubin 0 1:8



Miejsca XI - XV

Pomorzanie - Koszalin 2:0
OPP Kołobrzeg I - Słupsk II 2:0
Osiemnastka II - Pomorzanie 0:2
Słupsk II - Koszalin 0:2
Osiemnastka II - Kołobrzeg I 0:2
Pomorzanie - Słupsk II 2:0
Koszalin - Osiemnastka II 2:0
OPP Kołobrzeg - Pomorzanie 0:2
Słupsk II - Osiemnastka II 2:0
OPP Kołobrzeg - Koszalin 1:2


Tabela Miejsca XI - XV


11. Pomorzanie 8 8:0
12. Koszalin 6 6:3
13. OPP Kołobrzeg I 4 5:4
14. Słupsk II 2 2:6
15. Osiemnastka II 0 0:8


Puchar za I miejsce i złote medale  zdobyła drużyna PSPS Chemik Police,
srebrny medal UKS Libero Wałcz , brązowe medale gospodynie turnieju
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój.


 Pozostałe drużyny również otrzymały pamiątkowe puchary i dyplomy, które wręczali
Zastępca Starosty Powiatu Świdwińskiego Roman Kozubek, , Prezes MKS Mieszko Kazimierz Kławsiuć,
Inspektor ds. sportu w Gminie Połczyn-Zdrój Zdzisław Wiater
oraz główni organizatorzy i odpowiedzialni za sprawny przebieg zawodów trenerzy
Wojciech Halec i Janusz Podpora.




Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Ewę Bimkiewicz, zawodniczkę wypożyczoną
w tym sezonie z klubu MKS Mieszko Połczyn-Zdrój do zespołu PSPS Chemik Police.




W każdej drużynie wyróżniona została najlepsza zawodniczka, która otrzymała nagrodę rzeczową.

Chemik Police - Natalia Trybuchowska
Libero Wałcz - Natalia Kibitlewska
MKS Mieszko - Paulina Walczak
UKS Śmigiel - Natalia Targosz
Czarni Słupsk I - Anna Pobłocka
Sparta Złotów - Agnieszka Brewska
Osiemnastka I Szczecin - Aleksandra Komin
Olimpijczyk Drawsko Pom. - Kamila Sawicka
OPP Kołobrzeg II - Izabela Toczek
Volley Gubin - Kaja Pydyś
Pomorzanie Szczecin - Magdalena Bagniak
S.O.S. Gimnazujm nr. 9 Koszalin - Anita Spławińska
OPP Kołobrzeg I - Aleksandra Kielniacz
Czarni Słupsk II - Angela Brandimarte
Osiemnastka II Szczecin - Agnieszka Kaczka

 

 

Każdy z opiekunów  otrzymał pamiątkowy upominek przypominający uzdrowiskowy charakter naszego miasta.

Na koniec uroczystości Wojciech Halec podziękował trenerom i zawodniczkom za przybycie
i uczestnictwo w turnieju zapraszając jednocześnie na kolejny turniej w przyszłym roku.

 

Organizatorami turnieju byli:
Gmina Połczyn-Zdrój
Starostwo Powiatowe w Świdwinie
MKS Mieszko Połczyn-Zdrój

 

Sponsorzy:

Uzdrowisko Połczyn

Browar Fuhrmann Połczyn

Hurtownia Budowlana Szczesny

Dom Wczasów Dziecięcych

Cukiernia Paweł Wilk

 

III Liga Mężczyzn

 

L.p Zespół  m p
1. SGS Goleniów 2 3
2. Wiking Rymań 1 2
3. SMS Police 1 2
4. MKS MIESZKO 1 1
5. Czarna Perła Miastko 1 1
6. Nowa Rega Trzebiatów 0 0

 

 

II kolejka 04/05.11.2017


SGS Goleniów - MKS MIESZKO 3:2

Czarna Perła - Wiking Rymań 2:3

SMS Police - Nowa Rega